Seznam obdarovaných 

První vlna - zdravotnictví a péče


  • Uherskohradišťská nemocnice a.s. 
  • Nemocnice Kyjov, příspěvková organizace 
  • Městská nemocnice Slavičín
  • Domov důchodců Buchlovice 
  • Domov pro seniory Uherské Hradiště 
  • Pahop - hospicová péče
  • Centrum pro zdravotne postižené Zlinskeho kraje o.p.s. 
  • Domácí péče INTEGRITA 
  • Domov pokojného stáří Boršice 
  • Domov pro osoby se zdravotním postižením Velehrad Buchlovská
  • Česká katolická charita, Charitní domov pro řeholnice
  • Městská nemocnice s poliklinikou Uh. Brod, s.r.o.
  • Senior centrum UH, příspěvková organizace
  • Charita Uherské Hradiště
  • Charita Uherský Brod  
  • B.Braun Avitum,s.r.o. - Dialyzační středisko
  • Stanclova lékárna UH
  • Česká provincie Kongregace sester sv. Cyrila a Metoděje, Chráněné bydlení sv. Cyrila a Metoděje 
  • Mediport 93
  • CSP Zlín, o.p.s. - Ergo Uherské Hradiště
  • Nízkoprahové denní centrum Cusanus, patří pod Charitu Uherské Hradiště
  • Sociální služby Uherské Hradiště, p. o. 
  • Sociální služby Města Bojkovice, p.o. 
  • DZP Staré Město, Chráněné bydlení -Tyrsova
  • Policie ČR (UH)
  • Městský úřad UH 
  • + 98 dalších zdravotních ordinací v okrese UH

Druhá vlna - školy a školky

  • ZŠ a MŠ Březolupy, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace
  • ZŠ a MŠ Ostrožská Lhota, příspěvková organizace 
  • ZŠ a MŠ Osvětimany 
  • ZŠ a MŠ Starý Hrozenkov, okres Uherské Hradiště 
  • ZŠ a MŠ Traplice, okres Uherské Hradiště 
  • ZŠ a MŠ Vlčnov, příspěvková organizace 
  • ZŠ a MŠ, Bílovice, okres Uherské Hradiště 
  • ZŠ a MŠ, Tupesy, příspěvková organizace 
  • ZŠ a MŠ, Uherské Hradiště, Větrná 1063, příspěvková organizace 
  • ZŠ a ZUŠ, Dolní Němčí, okres Uherské Hradiště
  • ZŠ Babice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace 
  • ZŠ Františka Horenského, Boršice, příspěvková organizace 
  • ZŠ Hluk, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace 
  • ZŠ Josefa Bublíka, Bánov, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace 
  • ZŠ Ostrožská Nová Ves, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace 
  • ZŠ Šumice, okres Uherské Hradiště 
  • ZŠ T.G. Masaryka, Bojkovice, okres Uherské Hradiště 
  • ZŠ Uherský Brod, Mariánské náměstí 41, okres Uherské Hradiště 
  • ZŠ Uherský Brod, Na Výsluní 2047, okres Uherské Hradiště 
  • ZŠ Uherský Brod, Pod Vinohrady 1420, okres Uherské Hradiště 
  • ZŠ UNESCO, Uherské Hradiště, Komenského náměstí 350, příspěvková organizace 
  • ZŠ Velehrad, okres Uherské Hradiště 
  • ZŠ a MŠ Buchlovice 
  • ZŠ, Kunovice, U Pálenice 1620, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace 
  • ZŠ, Polešovice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace 
  • ZŠ, Staré Město, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace 
  • ZŠ a ZUŠ Strání, okres Uherské Hradiště 
  • ZŠ, Uherské Hradiště, Sportovní 777, příspěvková organizace 
  • ZŠ, Uherské Hradiště, Za Alejí 1072, příspěvková organizace 
  • ZŠ, Uherský Ostroh, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace 
  • Školy Březová - střední odborná škola, základní škola a mateřská škola, Březová
  • ZŠ a MŠ Boršice u Blatnice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace
  • ZŠ a MŠ Bystřice pod Lopeníkem, příspěvková organizace 
  • ZŠ a MŠ Huštěnovice, okres Uherské Hradiště 
  • ZŠ a MŠ J.A.Komenského, Komňa 169, okr. Uherské Hradiště 
  • ZŠ a MŠ Jalubí, okres Uherské Hradiště 
  • ZŠ a MŠ Kudlovice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace 
  • ZŠ a MŠ Nezdenice, okres Uherské Hradiště 
  • ZŠ a MŠ Popovice, příspěvková organizace 
  • ZŠ a MŠ Suchá Loz, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace 
  • ZŠ a MŠ, Korytná, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace 
  • ZŠ a MŠ, Podolí, příspěvková organizace 
  • ZŠ a MŠ, Uherské Hradiště - Jarošov, Pivovarská 200, příspěvková organizace
  • ZŠ Horní Němčí, okres Uherské Hradiště 
  • ZŠ Hradčovice, okres Uherské Hradiště 
  • ZŠ Nedakonice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace 
  • ZŠ Pitín, okres Uherské Hradiště 
  • ZŠ T.G.M., Uherské Hradiště - Mařatice, 1. máje 55, příspěvková organizace
  • ZŠ Záhorovice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace 
  • ZŠ Mistřice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace 
  • ZŠ, Topolná, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace 
  • ZŠ a MŠ Uherský Brod-Havřice, příspěvková organizace
  • ZŠ a MŠ Uherský Brod-Újezdec, příspěvková organizace 
  • ZUŠ Uherské Hradiště, příspěvková organizace 
  • ZUŠ Slovácko 
  • UMPRUM UH 
  • Informační centra region 
  • Gymnázium Uherské Hradiště
  • DDM Šikula
  • Academic school